چشمه بید

کیل استان خراسان شمالی شهر مانه وسملقان

شهر مانه و سملقان - روستای درکش


قیمت اقامتگاه بوم گردی چشمه بید

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

50,000 تومان


قیمت بر اساس اتاق

قیمت برای سوییت طبقه اول ( سرویس بهداشتی اختصاصی) با ظرفیت 5 نفر :  

150,000 تومان


قیمت های بیشتر


توضیحات اقامتگاه بوم گردی چشمه بید

اقامتگاه بوم گردی چشمه بید در دو طبقه ساخته شده دارای محیطی سرسبز و بسیار روح نواز است که آلاچیق های داخل حیاط مکان مناسبی برای دورهمی، شب نشینی و لذت بردن از آب و هوای مطبوع منطقه و فضای آرامش بخش آنجا می باشد.

فاصله این اقامتگاه تا بجنورد ۶۷ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا آشخانه ۲۷ کیلومتر

اطلاعات اتاق ها : این اقامتگاه در دو طبقه و ظرفیت پذیرش ۶۵ مهمان را دارد . در طبقه اول یک سوئیت با ظرفیت ۲۰ نفر دارای سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی ) و حمام اختصاصی و ۵ اتاق سنتی کف خواب هر کدام با گنجایش ۵ نفر موجود می باشد، مهمانان اتاق های سنتی می بایست از توالت ایرانی و فرنگی موجود در حیاط به صورت مشترک استفاده نمایند لازم به ذکر است اتاق های سنتی فاقد حمام می باشند و در طبقه دوم نیز یک سوئیت حدودا ۲۰ نفره دارای ۱ اتاق خواب، آشپزخانه با تمامی تجهیزات، توالت ایرانی و حمام اختصاصی موجود است.

امکانات کلی اقامتگاه :

  • مسیر آسفالته تا اقامتگاه.
  • پارکینگ غیرمسقف.
  • اینترنت و کارت خوان.
  • غذاهای محلی و سنتی.
  • پرسنل مسلط به انگلیسی
  • اقامت برای کودکان زیر ۱۰  سال رایگان .
  • زمان تحویل اتاق 1۴ ظهر و زمان تخلیه ۱۴ ظهر میباشد.

آب و هوا : معتدل سرد با توجه به جنگل و کوهستان اطراف

محیط اطراف اقامتگاه : شما میتوانید با اقامت در این اقامتگاه از چشمه گلزار، رودخانه درکش ، سردابه ، قزلر قلعه، برج تاریخی سبز علی خان و ... دیدن فرمایید.

غذاها و نوشیدنی ها : مهمانان گرامی با هماهنگی قبلی با پرسنل این بوم گردی می توانند از انواع غذاهای محلی و سنتی این اقامتگاه نظیر قابلی ، اشکنه کشک، آش دوغ، آبگوشت محلی و سایر غذاهای لذیذ این بوم گردی سفارش دهند و میل نمایند.

جاذبه های روستای درکش : درکش در همه فصول سال زیباست. سرسبزی بهار آن چشم ها را خیره می کند مهمترین جاذبه این روستا قرار گرفتن تنها جنگل بلوط شرق کشور در پیرامون آن است و البته نمی توان از چشمه ها، دره هاور و گستره ای وسیع از گیاهان دارویی آن چشم پوشی کرد. در جنوب روستا کوه آلاداغ با ارتفاع ۲ هزار و ۴۵۵ متر و دره کنداب قرار دارد و وجود آثار تاریخی با ارزشی چون قزلر قلعه و سردابه‌های زیبا، چشمه گلزار و سرچشمه سردار از مهمترین دیدنی‌های این روستا به شمار می رود. همچنین از آثار فرهنگی و تاریخی این روستا می‌توان از برج سبزعلی خان قراچورلو که قدمت آن به یک قرن پیش می رسد، نام برد.

توضیحات بیشتر : این اقامتگاه بوم گردی دارای محیطی سرسبز و بسیار روح نواز است که آلاچیق های داخل حیاط مکان مناسبی برای دورهمی، شب نشینی و لذت بردن از آب و هوای مطبوع منطقه و فضای آرامش بخش آنجا می باشد.

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی چشمه بید

نهار

شام

تورلیدر محلی

امکان طبخ غذا

جاده آسفالته

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی چشمه بید

اقامتگاه های شهر مانه وسملقان

ثبت نظر

اقامتگاه های استان خراسان شمالی

نادر عوض نیا

با مالک اقامتگاه صحبت کنید