ماه بی بی

کیل استان یزد شهر اردکان

استان یزد ، شهر اردکان ، خیابان طالقانی ، خیابان آیت الله داماد ، ابتدای بافت تاریخی .


قیمت اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

80,000 تومان


قیمت بر اساس اتاق

قیمت برای اتاق کف خواب 1 با ظرفیت 4 نفر :  

105,000 تومان


قیمت های بیشتر


توضیحات اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی

اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی : اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی اردکان جهت ارائه خدمات به گردشگران در اسفندماه سال 1395 مرمت شد. این اقامتگاه که از خانه های بازمانده از دوران صفویه است، دارای 9 باب اتاق می باشد. اقامتگاه ماه بی بی اردکان که به سبک سنتی طراحی شده است، علاقه مندان زیادی را به این سبک معماری به خود جذب کرده است. هتل ماه بی بی اردکان در بافت تاریخی این شهر واقع است و دسترسی آسانی به نقاط مختلف شهر دارد. خانه سنتی ماه بی بی اردکان دارای یک بادگیر و پایاب متصل به قنات است که از مزایای این اقامتگاه به شمار می آید. اقامتگاه ماه بی بی با قدمت بیش از 300 سال، پذیرای گردشگران می باشد، 6 باب از اتاق اردکان فاقد تخت، حمام و سرویس بهداشتی هستند، برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. همچنین اتاق ها فاقد تلویزیون و یخچال می باشند. آشپزخانه با امکان پخت و پز و یخچال نیز به صورت عمومی در حیاط اقامتگاه وجود دارد. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند .

📝 اطلاعات کلی اتاق ها : این اقامتگاه با 9 اتاق دلپذیر ، سرویس خواب به صورت کف خواب ، تخت خواب و در مجموع این اقامتگاه 40 نفر را پذیرا می باشد ، قیمت ها به صورت نفری : 80000 تومان می باشد و امکانات کلی اتاق ها : حمام ، شوفاژ ، قالیچه ، سرویس بهداشتی ، کولرگازی می دهد .

مساحت اقامتگاه : 600 متر و زیر بنای 500 متر مربع .

✍️ امکانات کلی اقامتگاه

  • پارکینگ اختصاصی .
  • سرویس خواب به صورت کف خواب و تخت خواب می باشد .
  • حمام عمومی و آشپزخانه .
  • سرویس بهداشتی عمومی .
  • اتاق ها دارای سیستم سرمایشی ( کولر گازی ) و گرمایشی ( شوفاژ ) است .
  • ساعت تحویل اتاق 14 و ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر است .
  • اینترنت رایگان

 همراه داشتن حیوانات خانگی به داخل اقامتگاه ممنوع است . 

شهر اردکان : شهر تاریخی اردکان با قرار گرفتن در قلب کویر مرکزی ایران و مرکز مثلث گردشگری عقدا ، خرانق ، چک چک و ... بهترین امکان دسترسی به این نقاط را دارد .

آب و هوا : اب و هوای خشکلی اقلیمی استان یزد ، دو دلیل دارد : 1 - بر روی کمربند خشکی جهان قرار دارد . 2 - از بادهای رطوبت زا دور است .

محیط اطراف اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی : از جاذبه های گردشگری نزدیک به اقامتگاه می توان برج رکن الدین ، چک چک ، برج توت اردکان و منارجنبان خرانق نام برد .

غذا ها و نوشیدنی ها : آشپزخانه به صورت عمومی برای پخت و پز موجود می باشد .

تاریخچه اقامتگاه : این اقامتگاه بیش از 300 سال ( صفویه ) قدمت دارد .

توضیحات بیشتر : اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی به دلیل موقعیت مکانی بسیار فوق العاده برای توریست ها و دسترسی آنان به جاذبه های دیدنی روستای شهر اردکان مثل : برج رکن الدین ، چک چک ، برج توت اردکان و منارجنبان خرانق .

وجود پایاب منتهی به قنات و بتدگیر بلند بر روی بام این خانه قدمت و اصالت آن را نشان میدهد صبحانه این اقامتگاه به صورت رایگان است .

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی

نهار

شام

تورلیدر محلی

امکان طبخ غذا

جاده آسفالته

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی

اقامتگاه های شهر اردکان

ثبت نظر

اقامتگاه های استان یزد

میثم پیری

با مالک اقامتگاه صحبت کنید