چشمه سبز گلمکان


قیمت اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز گلمکان

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

90,000 تومان


قیمت بر اساس اتاق

قیمت برای اقامت فول امکانات ( شامل انواع غذاهای گوشتی ) با ظرفیت 20 نفر :  

240,000 تومان


قیمت های بیشتر


توضیحات اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز گلمکان

اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز درشهر گلمکان به دلیل وجود جاذبه های مذهبی، طبیعی و تاریخی که دارد، توانسته گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کند. ازجمله امکانات و خدماتی که این اقامتگاه بوم گردی برای رفاه حال مسافرین محترم فراهم کرده است، می توان به راهنمای تورهای گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم  گرمایشی بخاری گازی و کرسی اشاره کرد. این اقامتگاه دارای  پارکینگ اختصاصی  و سیستم سرمایشی به دلیل آب و هوای خوب و ییلاقی نمی باشد .

فاصله این اقامتگاه تا شهر مشهد ۵۰ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا شهرستان چناران ۳۵ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا شهر گردشگری شاندیز ۲۰ کیلومتر

 اطلاعات اتاق ها : دو طبقه و دارای 4 باب اتاق 5 نفره است و ظرفیت پذیرایی از حداکثر20 گردشگر را دارد. این خانه بومی کف خواب بوده و در حال حاضر دارای  یک سرویس بهداشتی داخل محوطه می باشد و موقتا اقامتگاه فاقد حمام می باشد. اتاق های این اقامتگاه به گونه ای طراحی شده که سیری در گذشته را با وجود سقف چوبی زیبا و تراسی بزرگ رو به حیاطی دلباز و سرسبز با دو حوضچه آبی رنگ چشم نواز برای گردشگران عزیز فراهم کرده است.

امکانات کلی اقامتگاه:

  • مسیر آسفالت تا اقامگاه .
  • پارکینگ اختصاصی.
  • راهنمای تورهای گردشگری.
  • پرسنل مسلط به زبان انگلیسی.
  • پذیرش کودکان تا 2 سال رایگان و 3 تا 10 سال نیم بها می باشد.
  • ساعت تحویل اتاق ۱۸ و ساعت تخلیه اتاق 16 روز بعد است.
  • به ازای هر ساعت اضافه نفری 5000 تومان
  • خدمات نفری 5000 تومان (جهت میهمانانی که فقط اقامت با صبحانه رزرو میکنند نهار و شام با خودشان میباشد برای ظروف داده شده و شستشوی آنها)

آب و هوا : کوهستانی سردسیر به دلیل قرار گرفتن در دره هزار مسجد.

محیط اطراف اقامتگاه : جاذبه های گردشگری و دیدنی نزدیک به اقامتگاه می توان به دریاچه چشمه سبز، غار پرده رستم ، خانه خواجه داد گلمکان، آبشار اخلمد اشاره کرد .

غذا ها و نوشیدنی ها : درصورت تمایل مسافران می توانند غذاهای سنتی و محلی نظیر قیمه، قورمه، انواع اشکنه، چلومرغ و جوجه کباب و... را سفارش دهند (با توجه به شرایط اقامتگاه سفارش غذا 48 ساعت قبل باید انجام بگیرد)

جاذبه هایگلمکان : شهر گلمکان از لحاظ موقعیت جغرافیایی در فاصله ی 72 کیلومتری شمال غربی شهر مشهد قراردارد و از جنوب به دامنه کوه بینالود منتهی می شودگلمکان شهری کوهستانی و سرد سیر و ازییلاقات زیبای اطراف مشهد است. به خاطر داشتن چنین اقلیمی محصولاتی از قبیل گیلاس، سیب، آلبالو و گردو و به رویش گیاهان دارویی همچون خارشتر، بابونه و کاسنی می توان دراین منطقه اشاره کرد. به دلیل وجود جاذبه های طبیعی، گردشگران زیادی را در فصل تابستان و بهار به سوی خود جذب می کند.

تاریخچه اقامتگاه : قدمت بنای این اقامتگاه حداقل به 50 سال پیش بر می گردد.

توضیحات بیشتر : اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز  از نظر موقعیت مکانی در روستای کوهستانی و سر سبز گلمکان و با فاصله 30 کیلومتری از مشهد مقدس قرار دارد  این خانه بومی کف خواب بوده و دارای یک سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک داخل محوطه می باشد. محوطه خانه بومی حیاطی دلباز و سرسبز با دو حوضچه آبی رنگ، جوی آب قنات و درختان میوه تشکیل میدهد.  اقامت در این کاشانه سنتی به همراه صبحانه می باشد. میهمانان درصورت تمایل می توانند غذاهای سنتی و محلی را سفارش دهند.

 

 

 

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز گلمکان

نهار

شام

تورلیدر محلی

جاده آسفالته

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز گلمکان

اقامتگاه های شهر چناران

ثبت نظر

اقامتگاه های استان خراسان رضوی

مهلا مهربانی نژاد

با مالک اقامتگاه صحبت کنید