ارگ رادکان

کیل استان خراسان رضوی شهر چناران

کیلومتر 13جاده چناران به قوچان ، روستای رادکان


قیمت اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

117,000 تومان


قیمت بر اساس اتاق

قیمت برای اقامت با امکانات فول (صبحانه ، نهار ، شام) با ظرفیت 1 نفر :  

152,000 تومانتوضیحات اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان

اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان در روستای رادکان شهر چناران ظرفیت پذیرش و اسکان از 70 گردشگر را داردکه قدمت بنای آن به 100 سال پیش برمی گردد.  همچنین این اقامتگاه میزبان دیوار نگاره ی دیدنی استاد بزرگ محمد رضا شجریان است. این اقامتگاه متناسب با طبیعت روستا بنا شده است به طوری که در مرکز این اقامتگاه یه حوض بزرگ قرار گرفته و گفتنی است در این اقامتگاه موسیقی های محلی به صورت تک نوازی و گروهی نیز اجرا می شود. گردشگران می توانند با کمک راهنمای تور حاضر در این اقامتگاه از جاذبه های گردشگری و طبیعی نزدیک این اقامتگاه مانند میل رادکان چناران یا برج رادکان و یخدان رادکان بازدید کنند.

فاصله این اقامتگاه تا شهر مشهد ۹۵ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا شهرستان چناران ۲۰ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا برج رادکان ۳ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا یخدان رادکان ۱ کیلومتر

اطلاعات اتاق ها: این اقامتگاه دارای 12 باب اتاق می باشد و ظرفیت پذیرش و اسکان از 70 گردشگر را داردبرخی از اتاق های این اقامتگاه بوم گردی فاقد تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی هستند. همچنین برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه باغ تعبیه شده است.

امکانات کلی اقامتگاه

 • مسیر آسفالته تا اقامتگاه
 • پارکینگ غیرمسقف
 • پرسنل مسلط به انگلیسی
 • اینترنت
 • کرسی
 • حمام اشتراکی
 • راهنمای تور
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • کتابخانه
 • موزه
 • غذاخوری
 • چایخانه
 • ساعت تحویل اتاق ۱۷ و ساعت تخلیه اتاق ۱۶ ظهر است.

آب و هوا : کوهستانی سردسیر به دلیل قرار گرفتن در دره هزار مسجد.

محیط اطراف اقامتگاه : جاذبه های گردشگری و دیدنی نزدیک به اقامتگاه می توان به یخدان رادکان ، برج رادکان ، موزه مردم شناسی چناران و غار پرده رستم اشاره کرد .

غذا ها و نوشیدنی ها : در این اقامتگاه امکان سفارش و سرو انواع غذاهای محلی و بومی منطقه نظیر یتیمچه، رشته پلو، کباب شیشلیک، دیگچه مشهدی، آش ماستی مشهدی و ... فراهم شده است. چای خانه و شربت خانه اقامتگاه رادکان که مشرف به حیاط ارگ رادکان است با انواع نوشیدنی‌ های سنتی و دمنوش ها پذیرای گردشگران عزیز می باشد.

جاذبه های رادکان : دهستاني كه به بلنداي تاريخ قدمت دارد و نامش  رادكان  است و در فاصله ۷۵ كيلومتري شمال غربي شهر مشهدمقدس واقع گرديده است . اين منطقه در دامنه هاي جنوبي رشته کوه های هزارمسجد و درحاشيه دشت كشف رود قرار دارد. بناي تاريخي – مذهبي “مسجد جامع رادكان در ۱۵ كيلومتري شمال غرب چناران در حاشيه خيابان اصلي روستاي “رادكان” واقع شده است . برج رادکان در فاصله یک کیلومتری جنوب شرقی روستای رادکان واقع شده است. حمام رادکان مربوط به اوایل دوره قاجار است و در مجاور وستای رادکان واقع شده و این اثر به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

تاریخچه اقامتگاهاقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان خانه ای با بیش از صد سال قدمت در روستای رادکان و در نزدیکی میل تاریخی رادکان واقع شده‌است .

توضیحات بیشتر : این مجموعه برمبنای هماهنگی با طبیعت طراحی شده و اگرچه در منطقه‌ای روستایی برپا شده با این وجود تمامی امکانات رفاهی و آسایش یک مجموعه گردشگری در آن لحاظ گردیده‌است. برنامه های ارگ رادکان با هدف ایجاد زمینه های همکاری با جامعه محلی و ایجاد انگیزه برای حفاظت از محیط زیست طبیعی و ایجاد تعهد به محیط زیست طراحی شده است. محوطه اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان با پوشش گیاهی و گونه‌های بومی، و همچنین وجود حیوانات محلی محل مناسبی برای تجربه زیست طبیعی است.

 

 

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان

نهار

شام

تورلیدر محلی

امکان طبخ غذا

اینترنت رایگان

جاده آسفالته

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان

اقامتگاه های شهر چناران

ثبت نظر

اقامتگاه های استان خراسان رضوی

صادق کاظمیان

با مالک اقامتگاه صحبت کنید