چویل

کیل استان فارس شهر نور آباد ممسنی

نورآباد ممسنی، بخش دشمن زیاری، روستای قایدان


قیمت اقامتگاه بوم گردی چویل

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

60,000 تومان


قیمت های بیشتر


توضیحات اقامتگاه بوم گردی چویل

اطلاعات اقامتگاه

  اقامتگاه بوم گردی چویل در استان فارس، منطقه دشمن زیاری، روستای قائدان واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی با حفظ سبک سنتی و مرسوم منطقه بازسازی و آماده ارائه خدمات گردشگری به مهمانان عزیز می باشد.

درباره اقامتگاه

   اقامتگاه بوم گردی چویل دارای 5 باب اتاق کف خواب به صورت اتاق بلوط با ظرفیت 5 نفر، اتاق ترنج با ظرفیت 6 نفر، اتاق چنار و اتاق تاک با ظرفیت 7 نفر و اتاق گندم با ظرفیت 10 نفر می باشد و در مجموع این اقامتگاه بوم گردی ظرفیت پذیرایی و اسکان حداکثر 35 گردشگر را دارد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و توالت فرنگی ) و حمام اختصاصی هستند و مسافرین عزیز باید از سرویس بهداشتی ( 2 توالت ایرانی و 1 توالت فرنگی ) و 2 حمام به صورت مشترک استفاده نمایند. اقامتگاه بوم گردی چویل دارای فضایی کاملا روستایی وسنتی است که برای لحظه ای هر چند کوتاه باعث می شود زندگی روستا را تجربه کنیم و از فضای شهرنشینی دور شویم.

امکانات و خدمات ارائه شده    

    در اقامتگاه بوم گردی چویل انواع غذاهای محلی و سنتی نظیر آش دوغ، آبگوشت جوجه محلی، گوجه بادمجان، جوجه محلی شکم پُر، جوجه، کباب، قیمه، قرمه سبزی، خوراک چنجه، خوراک ماهی، چلو ماهی، دمپخت گوشت، کشک با دمجان و کوکو سبزی و... طبخ می شود که مسافرین عزیز می توانند سفارش دهند. از جمله امکانات و خدمات دیگر این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، پارکینگ اختصاصی غیر مسقف با ظرفیت 10 خودرو، سیستم گرمایش شومینه هیزمی، سیستم سرمایش پنکه رومیزی، راهنمای گردشگر، آشپزخانه مشترک ( مسافرین محترم می توانند با هماهنگی قبلی با مسئولین اقامتگاه از آشپزخانه استفاده نمایند) اشاره کرد. 

موقعیت جغرافیایی

   اقامتگاه بوم گردی چویل در روستای قائدان در فاصله 50 کیلومتری شهرستان نورآباد ممسنی و در فاصله 97 کیلومتری مرکز استان ( شیراز ) واقع شده است. منطقه دشمن زیاری جزء مناطق سرد سیر ایران است و از آب و هوایی خنک بر خوردار می باشد.

جاذبه گردشگری

  از جمله جاذبه های گردشگری این منطقه که هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند می توان تنگ دِه گردو، هفت برم، تنگ چنار زرد، رودخانه تیر مردان، تنگ براق، چلتوک برنج، سرنجلک ( ماسوله دشمن زیاری ) بلبرم، تاکستان دیم و جنگل بلوط را نام برد. 

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی چویل

تورلیدر محلی

عکاسی سنتي

امکان طبخ غذا

اینترنت رایگان

جاده آسفالته

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی چویل

نقشه درحال بارگذاری است

اقامتگاه های شهر نور آباد ممسنی

ثبت نظر

اقامتگاه های استان فارس

نیما رزمجویی

با مالک اقامتگاه صحبت کنید