چشمه نقره

کیل استان خراسان رضوی شهر کاشمر

بخش کوهسرخ، روستای طرق، میدان عاشورا، کوچه درب قلعه


قیمت اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

40,500 تومانتوضیحات اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره

اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره در روستای طرق در بافت سنتی این روستای دیدنی ساخته شده است و دارای چشم اندازی بسار زیبا، رو به طبیعت و بافت تاریخی روستای طرق می باشد. این روستا کاملا به صورت پلکانی و صخره ای بنا شده است سرویس خواب در تمامی اتاق های این اقامتگاه به صورت سرویس کف خواب و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی نیز به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قابل استفاده می باشد.

گردشگران عزیز می بایست فاصله ای را به صورت پیاده به سمت اقامتگاه طی کنند.

همچنین برای افراد سالمند و مسن نیز ویلچری تدارک دیده شده است

فاصله این اقامتگاه تا شهر مشهد ۲۳۰ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا شهر کاشمر ۴۰ کیلومتر

 

اطلاعات اتاق ها: اقامتگاه سنتی چشمه نقره با ظرفیت کلی پذیرش 40 گردشگر، دارای 8 باب اتاق سنتی و روستایی است که از این تعداد 1 باب اتاق 9 متری، 2 باب اتاق 7 متری، 1 باب اتاق 15 متری، 2 باب 12 متری، 1 باب 6 متری و 1 باب اتاق 8 متری می باشد.

امکانات کلی اقامتگاه :

  • مسیر آسفالته تا اقامتگاه.
  • پارکینگ غیرمسقف.
  • غذاهای محلی و سنتی.
  • اقامت برای کودکان کمتر از 10 سال رایگان می باشد .
  • زمان تحویل اتاق ۱۲ ظهر و زمان تخلیه ۱۲ ظهر میباشد.

آب و هوا : به دلیل واقع شدن در منطقه مرتفع و کوهستانی دارای آب وهوای سرد معتدل است.

محیط اطراف اقامتگاه : شما میتوانید با اقامت در این اقامتگاه زیبا ازقلعه دختر و پسر ، پارک جنگلی سید مرتضی ، آبشار و آبگرم کریز دیدن فرمایید.

غذاها و نوشیدنی ها : در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه امکان سفارش انواع غذاهای محلی و بومی این منطقه نظیر آبگوشت، آش کوهیا، تاس کباب، بنه گی، قورمه، آرد بریون، اشکنه، قورمه سبزی و مرغ وجود دارد.

جاذبه های روستای طرق : اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره در روستای طرق، شهر کاشمر استان خراسان رضوی واقع شده است.  این روستا کاملا به صورت پلکانی و صخره ای بنا شده است . روستای طرق دارای طبیعتی بکر وباغ‌های آلو وزردالو بادام وچشمه سارانی در جنوب روستا که درخت‌های چندصدساله گردو را از گذشتگان به ارث برده است مقصد گردشگری دوستداران طبیعت وزیبایی‌های بکر خدادادی است.

توضیحات بیشتر :سرویس خواب در تمامی اتاق های این اقامتگاه به صورت سرویس کف خواب و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی نیز به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قابل استفاده می باشد تمامی فصل ها برای سفر به این منطقه مناسب می باشد، در فصل بهار زیبایی درختان پرشکوفه و عطر گل های بهاری، در تابستان سرسبزی انبوه درختان و میوه های خوشمزه روستا و در فصل پاییز طبیعت رنگارنگ باغستان های آن چشم انداز هایی بسیار زیبا پدید می آورند که دیدن آنها بسیار لذت بخش خواهد بود. همچنین یک رودخانه ی جوشان نیز در پایین دست روستای طرق قرار دارد و مکان های تفریحی بسیاری به وجود آورده است.

 

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره

نهار

شام

عکاسی سنتي

امکان طبخ غذا

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره

اقامتگاه های شهر کاشمر

ثبت نظر

اقامتگاه های استان خراسان رضوی

حمیده محمودیان

با مالک اقامتگاه صحبت کنید