اولنگ

کیل استان خراسان رضوی شهر کاشمر

بخش کوهسرخ - روستاي نامق


قیمت اقامتگاه بوم گردی اولنگ

قیمت بر اساس نفر

قیمت به ازای 1 نفر :  

45,000 تومانتوضیحات اقامتگاه بوم گردی اولنگ

اقامتگاه بوم گردی اولنگ با قدمت صد ساله و ساخته شده از سنگ و کاهگل می باشد که در روستای گردشگری نامق واقع شده است. در منطقه‌ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته و مقصد مناسبی را برای گردشگرانی که فصل تابستان را برای سفر خود انتخاب نموده‌اند، فراهم کرده است. مسافران در اقامتگاه اولنگ در صورت تمایل می توانند از مراسم کف زنی دیدن کنند. علاوه بر آن رقص و موسیقی محلی به درخواست مسافران اجرا می شود.

فاصله این اقامتگاه تا مشهد ۲۵۰ کیلومتر

فاصله این اقامتگاه تا کاشمر ۶۰ کیلومتر

اطلاعات اتاق ها: بوم گردی اولنگ با ظرفیت پذیرش 40 مسافر، دارای 5 فضای اقامتی می باشد. ظرفیت هر اتاق بصورت استاندارد 8 نفر بوده و در صورت رزرو تور، سرویس خواب برای تعداد افراد بیشتر نیز وجود دارد. تمامی اتاق ها کف خواب و سیستم گرمایشی آنها بخاری نفتی می باشد. به دلیل خنک بودن آب و هوای منطقه، نیاز به استفاده از سیستم سرمایشی نمی باشد.

امکانات کلی اقامتگاه :

  • مسیر آسفالته تا اقامتگاه.
  • پارکینگ غیرمسقف.
  • اینترنت و وای فای رایگان.
  • غذاهای محلی و سنتی.
  • پرسنل مسلط به انگلیسی.
  • اقامت برای کودکان کمتر از ۶ سال رایگان می باشد .
  • زمان تحویل اتاق 14 ظهر و زمان تخلیه ۱۲ ظهر میباشد.

آب و هوا : به دلیل واقع شدن در منطقه مرتفع و کوهستانی دارای آب وهوای سرد معتدل است.

محیط اطراف اقامتگاه : شما میتوانید با اقامت در این اقامتگاه زیبا از یخدان فروتقه ، پارک جنگلی سید مرتضی ، یخچال طبیعی بند قرا دیدن فرمایند.

غذاها و نوشیدنی ها : مهمانان گرامی با هماهنگی قبلی با پرسنل این بوم گردی می توانند از انواع غذاهای محلی و سنتی این اقامتگاه نظیر آش محلی، قورمه، مرغ و ماست، کباب و انواع خورشت هارا تجربه کنند.

جاذبه های روستای نامق : روستای نامق یکی از زیباترین دهکده‌های شمال شرق ایران است. دشت‌های سرسبز، آثار باستانی فراوان، کوه‌های بلند و درختان مختلف از جمله جاذبه‌هایی است که در آن حوالی به وضوح دیده می‌شود و هر طبیعت‌گرد کنجکاوی را جذب خود می‌کند.

تاریخچه اقامتگاه : قدمت این اقامتگاه به بیش از 100 سال پیش برمیگردد .

توضیحات بیشتر : در این اقامتگاه صبحانه بصورت کاملا ارگانیک و محلی در اختیار مسافران قرار می گیرد. مسافران در اقامتگاه اولنگ در صورت تمایل می توانند از مراسم کف زنی دیدن کنند. علاوه بر آن رقص و موسیقی محلی به درخواست مسافران اجرا می شود.

 

 

توضیحات بیشتر


امکانات اقامتگاه بوم گردی اولنگ

نهار

شام

تورلیدر محلی

امکان طبخ غذا

اینترنت رایگان

جاده آسفالته

غذای سنتي


محصولات مرتبط

موقعیت اقامتگاه بوم گردی اولنگ

اقامتگاه های شهر کاشمر

ثبت نظر

اقامتگاه های استان خراسان رضوی

امید امینی مقدم

با مالک اقامتگاه صحبت کنید